PAR MUMS

Turebergs ir viens no vadošajiem Zviedrijas privātajiem transporta uzņēmumiem, kurš darbojas trīs biznesa jomās: transports, infrastruktūra un atkritumu pārstrāde.

Uzņēmums dibināts 2008.gadā, taču tā darbinieku pieredze nozarē uzkrāta vairāk nekā 20 gadu garumā. Par Turebergs grupas uzņēmumu profesionalitāti un kvalitāti liecina tā dalība tādos projektos kā Stokholmas ostas attīstīšana, speciālu kravas mašīnu izbūve vadošajam atkritumu pārstrādātājam Zviedrijā Norsk Gjenvinning Downstream, kā arī dalība lielceļa būvniecībā pie Stokholmas (Förbifart Stockholm), u.c.

Kopš 2015. gada Turebergs meitas uzņēmums veic uzņēmējdarbību arī Latvijas tirgū un šobrīd nodrošina servisa pakalpojumus būvniecības un celtniecības nozarē – transporta pakalpojumus.

Turebergs grupas uzņēmumu apgrozījums (milj.eiro):
turnover

Transports

Atbilstoši klientu vajadzībām uzņēmums piedāvā loģistikas risinājumus dažādu materiālu transportēšanai un pārkraušanai.
Turebergs transporta divīzijā ietilpst smagās kravas automašīnas, kuras aprīkotas ar 6 līdz 110 tonnu ceļamkrāniem, 8,8 līdz 65 tonnu ekskavatoriem, 10 līdz 70 tonnu frontāliem iekrāvējiem, u.c.
Transporta parkā esošā tehnika ir jauna un aprīkota ar mūsdienu tehnoloģijām. Turebergs ir izstrādājis arī pirmo elektrisko ceļamkrānu Eiropā.

Infrastruktūra

Sadarbojoties ar dažādiem partneriem, Turebergs ņem dalību lielos un mazos infrastruktūras projektos – ceļu, tiltu, tuneļu un ēku būve un to uzturēšana, ostu celtniecība un to uzturēšana.
Uzticētie pienākumi tiek pilnībā izpildīti, ņemot vērā klienta vēlmes pārvadājumu kvalitātē, drošības ievērošanā un vides nepiesārņošanā.